میزنور چیست؟

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مقالات
  4. chevron_right
  5. میزنور چیست؟

میز نور چیست؟

میز نور، یک نوع میز است با ابعاد مختلف که سیستم نور پردازی بسیار قوی دارد تا بتوان به وسیله آن جزییاتی که با چشم غیر مسلح نمی توان دید را بر روی کاغذ مشاهده کرد. این سیستم در میز نور طراحی دارای نورپردازی ال ای دی  است و صفحه ای هم که کاغذ کار شما بر روی آن قرار می گیرد، ضد خش می باشد.

شما می توانید این میز نور را در داخل شرکت های مهندسی مشاهده کنید که به تعداد بسیار زیادی موجود می باشند و از هر کدام برای دیدن یک نقشه و یا صفحه خاص استفاده می شود. خرید اینترنتی میز نور را با سهولت بسیار بالا در تمیز گستر اندیشان انجام دهید.

 

ویژگی ها و کاربرد و مزایای میزنور طراحی چیست؟

میز نور طراحی را به راحتی می توان با خود حمل و جا به جا کرد. کاربرد اصلی این میز نمایش جزئیات بر روی کاغذ است.

پوشش رویی میز نور به صورت ضد خش است که این قابلیت کاربرد بسیار زیادی برای این میز دارد. روی این میزها را با صفحات مات می پوشانند تا به چشم ها آسیبی وارد نشود.

برخی ویژگی‌های مهم دیگری هستند که اگر هنگام انتخاب آن‌ها را نیز مد نظر داشته باشیم، به طراحی هرچه بهتر در یک کار کمک بیشتری خواهد شد. اما توجه داشته باشید که هر چه به ویژگی‌های یک میز افزوده شود، به طبع کیفیت و به دنبال آن قیمت نیز بالا‌تر می‌رود. برای مثال جنس میز طراحی باید به گونه‌ای باشد که وزن آن تا حد امکان کمتر شود. قابلیت حمل کردن میز نور جزء آپشن‌های اضافی قیمت میز نور معماری است که در برخی از مواقع ممکن است به آن نیاز پیدا کنید.

میز نور های رایا  قابل حمل می باشد و شما به راحتی می توانید این وسیله را به هرجایی که دوست داشتید برده و از آن استفاده کنید.

 

 خرید میزنور طراحی مناسب

یکی از دلایلی که میز نور طراحی یکی از گران قیمت‌ترین وسایل طراحی، این است که تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته‌ای برای طراحی آن استفاده شده است و همین عامل موجب بالا رفتن قیمت میز نور شده است. به همین دلیل است که بسیاری از دانشجویان قدرت خرید یک میز نور طراح را ندارند. در برخی مواقع شرکت‌ها به جای خرید یک میز نور اقدام به ساخت میز نور طراحی می‌کنند. ساخت میز می‌تواند بخشی از هزینه‌های آن را کاهش دهد تا قیمت میز نور معماری شما کاهش یابد، ولی اغلب نمی‌تواند کیفیت لازم را حفظ کند. و این نقطه ضعف بزرگ میزهای نوری ساخته شده است. نکته دیگر اینکه میزهای نور طراحی استاندارد ماندگاری بالایی دارند و به ندرت آسیبی به آنها وارد می‌شود.

کیفیت بالای میزهای نوری استاندارد، ماندگاری بالا و ضمانت نامه‌ای که همراه آن خواهد بود عاملی است که برای تصمیم‌گیری بین خرید یک میز نور و یا ساخت یک میز نور باید توجه بیشتری به آن داشت. به هر حال میز نور ابزاری است که یک طراح، ساعات زیادی از آن استفاده می‌کند و این طبیعی است که بخواهد این وسیله کیفیت بالایی داشته باشد و زود خراب نشود و هزینه اضافی برای قیمت میز نور ندهد.

 

نحوه خرید میزنور طراحی چیست؟

اگر قصد دارید برای خودتان و یا شرکت اقدام به خرید میز نور کنید، بهتر است پیش از هر چیزی با یک فرد مطلع مشورت کنید و قیمت میز نور معماری را مشاهده کنید. استفاده از مشورت دیگران می‌تواند بسیار کاربردی باشد. به هر ترتیب قصد دارید پول زیادی را برای خرید آن بپردازید. پس بهتر است اطلاعات لازم را از قبل کسب کرده باشید. از همین رو، برای خرید میز نور می‌توانید مستقیما به بازار مراجعه کنید و میزهای نوری متفاوت را بسنجید و پس از آن میز مورد نیاز خود را خریداری کنید. و یا اینکه می‌توانید از راه بهتری سود برده و با استفاده از اینترنت میز مورد نیاز خود را انتخاب کنید و قیمت انواع میز نور دلخواه خود را در آنجا مشاهده کنید.

مطمئن باشید بهره بردن از این روش چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ مالی به نفع شما خواهد بود. ضمن اینکه در این روش می‌توانید قیمت‌ها و قابلیت‌های متفاوت میزهای نوری را با یکدیگر مقایسه کنید.

 

ویژگی میزنور های شرکت رایا:

همانطور که در توضیحات بالا ویژگی های یک میزنور خوب و مناسب  را برای شما توضیح دادیم ، در این قسمت ویژگی میزنور های شرکت رایا را برای شما بیان میکنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

1- سبک و قابل حمل به آسانی

2- استفاه از شیشه مات که باعث ضرر به چشم شما نمیشود و باعث میشود صفحه میزنور شما خش نخورد.

3-اندازه صفحه 30*45

4- استفاده از ال ای دی برای روشنایی بیشتر ونشان دادن تمامی جزییات طرح به شما

 

 

خرید میزنوری شرکت رایا:

برای خرید این میز نور ها میتوانید با شماره 09131113926 تماس حاصل فرمایید و ما محصول شما را در هرکجای ایران که باشید بری شما ارسال خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست